033/5346361, 0948 779 097 0 ks - 0 €

JOB 522 LAB


  • Výrobca: Deca
  • Kód: 250300

Cena: 1 393,92 € s DPH


Popis produktu

Multiprocesný invertorový zvárací generátor JOB 522 LAB spĺňa profesionálne a špecializované zváracie potreby a je zaručený známkou dokonalosti LAB. 

Umožňuje zvárať v Synergic MIG / Manual MIG / WIRE No Gas / MMA / TIG Lift s veľkou presnosťou. Ovládanie generátora je jednoduché a intuitívne a zároveň ponúka všetky výkony a nastavenia profesionálnej zváračky.

Je mimoriadne flexibilný: v synergickom režime MIG sú vopred nabité programy na zváranie mnohých kovov a zliatin, ako sú: oceľ, nehrdzavejúca oceľ, hliník a spájkovanie s medenými kremíkovými alebo medenými hliníkovými drôtmi.

Prostredníctvom SD karty je možné aktualizovať a pridávať nové programy. Pamäť mikroprocesora vám tiež umožňuje ukladať prispôsobené programy.

V režime MMA umožňuje zváranie rutilových a bázických obalených elektród.

V režime TIG Lift je ideálny pre presnú prácu.

Karoséria je navrhnutá s ohľadom na profesionálnych používateľov a s dôrazom na detaily, ako sú napríklad robustné gumené kolesá, držiak na baterku, priehradka na príslušenstvo atď.

Model JOB 522 LAB dodáva jednosmerný prúd 200 ampérov. Napájacie napätie je jednofázové pri 230 voltoch.

Odporúčané produkty

?>

replica rolex replica watches replika órák replica rolex perfect watches zegarki repliki replicas de relogios richard mille replica ceasuri replica копии часов